Pánbach
WC gél Škorica 500 ml

Účinný WC gél Škorica zabezpečí, že vaša toaleta bude vždy čistá a voňavá. Odstráni vodný kameň aj nečistoty pod okrajom misy. Rovnako ako aj ďalšie čistiace prostriedky značky Pánbach vyniká aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín, ktoré efektívne čistia povrchy.

  účinne odstraňuje nečistoty

  obsahuje nanomolekuly len rastlinného pôvodu, ktoré efektívne odbúravajú nečistoty z povrchov

  jeho vôňu zabezpečujú prírodné esenciálne oleje

  biologicky rozložiteľný

  antibakteriálne účinky

9,98 

Na sklade

panbach kupelna a wc gel skorica prirodno
Pánbach
WC gél Škorica 500 ml

9,98 

Kategórií:

WC gél Škorica značky Pánbach

Pri výrobkoch Pánbach sú využívané prírodné výťažky spojené s ďalšími funkčnými látkami. Pri presne určenom tlaku a teplote tak vzniká zmes molekúl so špecifickým elektromagnetickým nábojom, ktorá má výborný čistiaci účinok. Tu je niekoľko príkladov prísad:

Borovica lesná

Výťažky z kôry a koreňov majú dezinfekčné vlastnosti a podporujú čistiacu silu prostriedkov.

Kokosovník orechoplodný

Výťažky z plodov a stromu vytvárajú viskozitu a elektrický náboj, ktorý pomáha s naväzovaním nečistôt.

Mandla obyčajná

Výťažok zo stromu pôsobí antialergicky, dodáva jemnosť a podporuje čistiace účinky.

Kyselina glukónová

Vzniká prirodzenou premenou cukrov a pomáha rozpúšťať minerálne usadeniny, napríklad starý známy vodný kameň.

Glukonát sodný

Pomáha čistiť kovové povrchy, pretože na seba viaže voľné kovové ióny.

Nanočastice

Nanotechnológia síce znie trochu sci-fi, ale v skutočnosti vychádza z prírody. Aj molekulu vody by ste namerali iba v nanometroch. Ak ste niekde čítali o škodlivých nanočasticiach, ktoré prenikajú do tela, nemusíte sa báť, platí to len o nanomolekulách niektorých kovov. Pánbach používa výhradne nanomolekuly rastlinného pôvodu so silným elektromagnetickým potenciálom. Môžu tak šikovne preniknúť medzi molekuly nečistôt a rozložiť ich, aby sa vám ľahko zmývali z akéhokoľvek povrchu.

Esenciálne oleje

Účinky a vône prostriedkov získavame kombinovaním prírodných esenciálnych olejov. (Pelargonium Graveolens, Citrus Bergamia, Citrus Nobilis, Lavandula Angustifolia, Oleoyl Sarcosine, Cinnamomum Zeylanicum)

V produktoch Pánbach nenájdete ich syntetické náhrady, pretože tie nikdy nedosiahnu výsledky prírodného originálu.

Prírodné esencie tvoria stovky zlúčenín, ruža sa napríklad skladá z 20 až 300 častí. Až polovicu objemu často tvorí len jedna zložka. A preto sa často hlavné zložky nahrádzajú umelou napodobeninou. Za výrazne nižšiu cenu sa tak dokáže získať vôňa ruže, no na úkor niektorých účinných zložiek.

Pánbach verí prirodzenej podobe  esencií a preto ich prostriedky nie len príjemne voňajú, ale majú aj antibakteriálne a antivirotické schopnosti.

Viete prečo čistiace prostriedky Pánbach tak nepenia? Pretože neobsahujú syntetické látky. Vďaka tomu prírodné výrobky nie sú tak prchavé. Znamená to tiež aj to, že nedráždia kožu, ani sliznicu.

Použitie

Pred použitím jemne potraste nádobkou a produkt tak premiešajte. Otvorte bezpečnostnú klapku. Nalejte prírodný WC gél pod okraj a do vnútra misy. Nechajte prostriedok pôsobiť, prípadne vyčistite misu kefou a spláchnite.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.

Balenie: Sklenená fľaša s rozprašovačom pre rovnomerné dávkovanie prostriedku na toalety (v prípade zasielania produktu plastová fľaša s rozprašovačom pre bezpečné doručenie).

Objem prírodného WC gélu je 500 ml.

Zloženie prírodného WC gélu Škorica

Aniónové povrchovo aktívne látky 5 – 15%, katiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, neiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, esenciálne oleje a prírodné farbivá

Vlastnosti

Značka Pánbach
Veľkosť balenia 500 ml
Pôvod Slovenská republika
Vlastnosti Prírodný, bez syntetických parfumov, antibakteriálny
Vôňa Škorica
Použitie Na toalety
Účinky Účinne odstraňuje nečistoty a vodný kameň z toalety

O značke Pánbach

Príbeh značky PÁNBACH sa začal v roku 2018 túžbou rozšíriť portfólio o produkty, ktoré budú nielen pomáhať ľuďom, ale zároveň aj šetriť prírodu. Pre tento životný štýl – chrániť nielen ľudské zdravie, ale aj životné prostredie a prepojením skúseností so spoločnosťou IveKol a spoluprácou s vedeckými pracovníkmi ako slovenským výrobcom sa stalo to, že PÁNBACH bol na svete.

PÁNBACH je presvedčený, že čistá, uprataná a voňavá domácnosť robí dom domovom, ale na ceste za ním nesmieme zabúdať na prírodu okolo nás, pretože len synergia s ňou vytvorí dokonalú symfóniu šťastia a radosti, ktorú vie skomponovať len PÁNBACH.

O pomenovaní značky rozhodlo spojenie niekoľkých dôležitých súvislostí:

Prírodná esencia olejov a aktívnych látok v čistiacich produktoch PÁNBACH tvorí rovnakú dokonalú synergiu ako tvoril majster zvuku a symfónií, skladateľ Johann Sebastian Bach.

Snaha byť priekopníkom – tak ako skladateľ Bach položil vyššiu latku vo všetkých druhoch hudby, čistiace produkty PÁNBACH ju pokladajú vo svojej kvalite a zložení – ako jediné obsahujú unikátnu povrchovo aktívnu látku, ktorej obsahom sú čisto prírodné esencie v takej kombinácii a množstve, že zaručujú dokonalý antiseptický a antibakteriálny účinok.

Záruka 100 % slovenského produktu – vývoj aj výroba produktov sú lokalizované len na Slovensku, preto prišlo k spojeniu mena BACH a čisto slovenského slova PÁN, ktoré má evokovať nadpriemerné čistiace schopnosti a aktuálne často používané slovné spojenie „ako pán“, či „na pána“.

Prečo je PÁNBACH Pánom?

  • prichádza s čistiacimi produktami, kde sú čisté prírodné esenciálne oleje získavané parnou destiláciou
  • jeho kombinácia širokospektrálnych esencií bola doteraz používaná len pre aromaterapiu a kozmetiku, až PÁNBACH prišiel prostredníctvom svojich spolupracujúcich vedeckých pracovníkov a ich niekoľkoročného vývoja na to, ako využiť tento postup výroby pri čistiacich prostriedkoch
  • má najvyšší obsah prírodných esencií zo všetkých konkurenčných prostriedkov na trhu,
  • jeho čistiace produkty sú dokonale rozložiteľné v prírode, balené v 100 % v recyklovateľnom obale – skle
  • má najširšie využitie v domácnosti na trhu – PÁNBACH prichádza ako univerzálny čistiaci prostriedok, prací gél, wc gél, prípravok na ručné umývanie riadov aj do umývačky riadov a prostriedok na čistenie podláh
  • je fanúšikom Zero Waste alebo inak povedané bezobalového životného štýlu
  • aj tých najväčších odporcov upratovania presvedčí o tom, že upratovanie je umenie, ako priniesť harmóniu a pokoj nielen do svojich domovov, ale aj do seba samého a každé upratovanie povýši na mimoriadnu udalosť

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pánbach
WC gél Škorica 500 ml”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.