Prírodno – na rohu Štúrovej a Jesenského v Bratislave

Pondelok – Piatok 11:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 16:00

Prírodno – na rohu Štúrovej a Jesenského v Bratislave

Kontakty

Napíšte nám

info@prirodno.sk

Zavolajte nám

0940 842 624

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok 11:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 16:00

Adresa

Adresa predajne:

Štúrova 4, 811 02 Bratislava

Sídlo spoločnosti:

Svidnícka 9, 821 03 Bratislava

Často kladené otázky

Na zrýchlenie komunikácie sme pripravili zoznam najčastejších otázok, ktoré Vám môžu pomôcť pri zodpovedaní Vašej otázky.

Pre Váš čo najväčší komfort ponúkame rôzne možnosti dopravy s nasledujúcimi cenami:

  Packeta / Zásielkovňa: 2,50 €

  Kuriér na adresu: 3,90 €

  Doručenie Bratislava: 1,90 €

  Osobný odber v Bratislave zadarmo

Na balenie využívame ekologické a recyklovateľné materiály.

Väčšinu objednávok odosielame do 24 hodín. Samotná doba prepravy závisí od vybraného spôsobu doručenia. Zo skúsenosti je obvyklá dĺžka doručenia nasledovná:

  Zásielkovňa / Packeta: doručenie 1-2 dni. Notifikácie emailom aj SMS o stave Vašej objednávky.

  Kuriér na adresu: doručenie 1-2 dni. Notifikácie emailom aj SMS o stave Vašej objednávky.

  Doručenie Bratislava: doručenie 1-2 dni. Náš kolega Vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami.

  Osobný odber: objednávku pre Vás v predajni pripravíme väčšinou do 24 hodín. Akonáhle je Váš tovar pripravený, zašleme Vám na email potvrdenie a informácie k osobnému odberu.

Potrebujete expresné doručenie alebo špeciálne služby? Kontaktujte nás a ak to bude možné, radi Vám vyhovieme.

Ponúkame rôzne spôsoby platby, pretože vieme, že každému vyhovuje iná možnosť.

  Platba kartou online prostredníctvom zabezpečeného platobného systému od spoločnosti Stripe. Platiť môžete všetkými bežnými platobnými kartami. Online platba je veľmi rýchla, takže Vašu objednávku ihneď evidujeme ako uhradenú a je pripravená na ďalšie spracovanie.

  Google Pay / Apple Pay prostredníctvom zabezpečeného platobného systému od spoločnosti Google / Apple. Platiť môžete všetkými bežnými platobnými kartami. Platba je veľmi rýchla, takže Vašu objednávku ihneď evidujeme ako uhradenú a je pripravená na ďalšie spracovanie.

  Platba na dobierku pri doručení Vašej objednávky. Kuriérovi GLS a aj vo väčšine výdajných miest Zásielkovne je možné dobierku uhradiť aj platobnou kartou.

  Platba prevodom na bankový účet. Po vytvorení objednávky Vám systém vygeneruje údaje k platbe. Prevod môže trvať 1-2 pracovné dni. Po prijatí platby Vám zašleme potvrdenie o prijatí a Vašu objednávku pripravíme na odoslanie.

  Platba v hotovosti pri osobnom odbere. Objednaný tovar môžete uhradiť v hotovosti v našej predajni Prírodno na Štúrovej 4 v Bratislave.

Naša kamenná predajňa slúži aj ako odberné miesto pre objednávky z eshopu. Nájdete nás v Bratislave na rohu ulíc Štúrova a Jesenského.

Pokiaľ tovar kupujete ako darček, radi Vám pomôžeme s načasovaním a doručením priamo adresátovi.

Uveďte nám prosím v poznámke, že sa jedná o darček. Postaráme sa, aby žiaden produkt na sebe nemal cenovku a pokojne uveďte aj požadovaný deň doručenia. Ak máte záujem, doplňte aj text priania a odkaz priložíme do balíka. Nezabudnite prosím uviesť telefonický kontakt aj na príjemcu, aby sa s ním kuriér vedel spojiť a balíček odovzdať. Notifikácie o pohybe balíka prepravca zasiela aj na email, budete si tak vedieť odsledovať či už bol darček odovzdaný.

Ak máte nejaké špeciálne priania, budeme radi, keď sa nám ozvete a pomôžeme Vám s prekvapením.

 

Zobraziť všetky často kladené otázky