Vítame Vás v našom svete kvalitnej prírodnej kozmetiky zo Slovenska aj zo sveta.

Sme Evka a Matúš, milovníci prírody a naša snaha o udržateľnosť a „zelenší“ život nás priviedla k otvoreniu predajne v centre Bratislavy s názvom Prírodno – Plantizia. Je to jedinečný koncept spojenia izbových rastlín a prírodnej kozmetiky. Teraz vám prinášame aj internetový obchod prírodno.sk. Nájdete u nás tú najlepšiu prírodnú kozmetiku zo Slovenska aj zo sveta. Širokú ponuku izbových rastlín a doplnkov nájdete v našom druhom projekte Plantizia.

Čo má pre vás pripravené obchod Prírodno?

Pod jednou strechou sa stretávajú tie najlepšie značky prírodnej kozmetiky. Pri produktoch, ktoré ponúkame dbáme na jednoduché a zrozumiteľné zloženie, prírodné zložky, ekologické balenie a preferujeme ručne vyrábané a vegánske výrobky. Filozofie ponúkaných značiek sú v súlade s našimi hodnotami. Produkty máme odskúšané na vlastnej koži, sme s nimi spokojní a teda ich s ľahkým srdcom môžeme smelo odporučiť aj vám.

Prírodno ponúka produkty aj pre zákazníkov, ktorí sa len pred nedávnom rozhodli otvoriť dvere svojich kúpeľní prírodným alternatívam, ale aj pre tých, ktorí žijú 100% prírodný život v súlade so zásadami udržateľnosti. V našej širokej ponuke si teda nájde niečo pre seba každý. 

Aj malý krôčik k udržateľnejšiemu životu môže znamenať veľa pre životné prostredie. Preto chceme ženy, ale aj mužov podporiť v rozhodnutí vyskúšať prírodnú kozmetiku ako alternatívu k produktom obsahujúcim látky škodlivé ako pokožke, tak aj prostrediu.

Prirodno.sk CEO - zakladatelia eva gasparovicova matus varsik
Matúš a Evka - zakladatelia spoločnosti prírodno s.r.o.

Častokrát panuje stigma, že prírodná kozmetika musí byť fádna, bez farieb či vôní. Nájdu sa síce aj také produkty, tie sú vhodné najmä na citlivú či ekzematickú pokožku. Veríme však, že naša ponuka vás presvedčí o opaku. Prírodné mydlá za pomoci esenciálnych olejov a prírodných farbív hrajú všetkými farbami dúhy a na svoje si prídu milovníci kvetinových, korenistých, ale aj jemných bylinných vôní.

Kozmetické produkty značiek v našej ponuke sú certifikované a schválené príslušnými orgánmi. Viaceré z nich majú dokonca uznávané certifikáty a nesú logá ako Cruelty Free International Leaping Bunny, Vegan, COSMOS ORGANIC, COSMOS NATURAL alebo Ecocert. 

Okrem prírodných produktov na telo, vlasy a pleť postupne do našej ponuky pridávame aj prírodnú dekoratívnu kozmetiku. Nájdete u nás tiež ekologické čistiace prostriedky na celú domácnosť a tiež čistiace koncentráty, z ktorých si môžete prostriedok namiešať sami doma. K navodeniu príjemnej atmosféry domova okrem čistoty patrí aj vôňa a tak máme pre vás aj širokú ponuku sójových sviečok a 100% prírodných esenciálnych olejov.

Komunikácia so zákazníkmi je pre nás dôležitá

Produkty sme prehľadne zoradili a preto dúfame, že u nás v Prírodne nájdete tie pravé výrobky pre váš typ pleti či vlasov. Radi vám s výberom aj poradíme. Neváhajte nám pri nejasnostiach zavolať či napísať. Zodpovieme  Vám tiež akékoľvek otázky ohľadne zloženia či správnej aplikácie prírodných produktov, keďže mnohokrát býva trochu iná, ako pri bežných chemických kozmetických produktoch. Nezabudnite sledovať aj náš Facebook a Instagram a neunikne Vám nič podstatné zo sveta prírodnej kozmetiky.

Navštívte nás aj osobne. V našej kamennej predajni vám vždy radi a ochotne poradíme.

Ak ste u nás nenašli svoju obľúbenú značku alebo produkt, napíšte nám a pokúsime sa ju pridať do našej ponuky.

eva gasparovicova zakladatelka prirodno.sk

Evka
prirodno.sk

Rada Vám poradím s výberom správneho výrobku a zodpoviem otázky ohľadom použitia či zloženia našich produktov.

matus varsik zakladatel prirodno.sk

Matúš
prirodno.sk

Rád Vám pomôžem s otázkami ohľadom Vašej objednávky, dodania či akýmikoľvek technickými problémami.