Voono
Dark ash blonde 100 g

Tmavá popolavá blond Dark ash blonde je zložená len z byliniek. Zo svetlej blond vyčaruje tmavú studenú blond. Farbu je možné kedykoľvek zosvetliť.

  prírodná farba na vlasy

  regeneruje, vyživuje a posilňuje vlasy

  vhodná pre svetlé odtiene vlasov

  má jednoduchú aplikáciu

Prírodná farba je vhodná aj pre vegánov.

10,50 

voono dark ash blonde prirodna farba na vlasy svetla prirodno
Voono
Dark ash blonde 100 g

10,50 

Kategórií:

Blond prírodná farba na vlasy Dark ash blonde značky Voono

Prírodné farby na vlasy značky Voono obsahujú iba účinné prírodné zložky, ktoré Vašim vlasom aj pokožke hlavy zaistí dôkladnú starostlivosť. Voono henna vďaka svojmu čisto prírodnému zloženiu využíva všetky profity bylinniek, nezasahuje do vnútornej štruktúry vlasu, posilňuje jeho stavbu, zväčšuje objem a celistvo regeneruje. Táto prírodná farba na vlasy má blahodarný vplyv na pokožku hlavy, eliminuje nadmerné mastenie vlasov, zabraňuje tvorbe lupín a iných chorôb pokožky hlavy.

Prírodné farby Voono fungujú na šetrnom princípe obalenie vlasu vybranou farbou, vnútri vlasu sa zachováva jeho prirodzený pigment a farba tak vlasy nezaťažuje.

100% prírodné farby značky Voono vlasy obaľujú a vytvárajú okolo nich farebný ochranný film. Pri používaní henny je teda nutné mať na pamäti, že finálny výsledok farbenia závisí na Vašom pôvodnom odtieni vlasov.

Optimálny výsledok pri farbení vlasov dosiahnete vďaka dodržanie pokynov na použitie rastlinných farieb na vlasy uvedených nižšie.

Upozornenie: Pre kvalitné a trvalé zafarbenie vlasov odporúčame pred nanesením na celú plochu vlasov otestovať daný odtieň na jednom pramienku. Medzi chemickým farbením a aplikáciou prírodnej farby odporúčame dodržiavať minimálny rozostup 4 týždne.

Na akú farbu vám chytí?

Prírodné farby nedokážu zasvetľovať vlasy, len ich nafarbia v závislosti od pigmentácie Vašich vlasov. Prírodné farby tiež majú tú vlastnosť, že nechytajú u každého rovnako. Prírodná blond farba na vlasy nezasvetľuje. Farba vlasy tónuje a vysoko regeneruje.

Táto prírodná farba zo svetlej blond vyčaruje tmavú studenú blond. Farbu je možné kedykoľvek zosvetliť.

Použitie

Na farbenie vlasov prírodnou farbou budete potrebovať:

 • prírodnú farbu na vlasy Voono
 • vodu teploty 60 °C
 • teplomer na meranie teploty prírodnej farby
 • misku
 • štetec pre jednoduché miešanie a nanášanie farby
 • alobal, igelit alebo potravinovú fóliu na prikrytie nafarbených vlasov
 • čiapku alebo starší uterák pre udržanie prírodnej farby na vlasoch v teple.
 • pribalené jednorazové rukavice na ochranu pokožky rúk pred zafarbením
 • staršie tričko pre prípad, že by sa pri farbení vlasov zafarbilo – škvrny sa z oblečenia ťažko odstraňujú

Zmes odporúčame nanášať na práve umyté vlasy, ktoré po ľahkom vysušení zabalíme do uteráka a udržujeme v teple. Pri umývaní vlasov dbáme na použitie šampónu bez silikónov – prípravky so silikónmi bránia správnej absorpcii farby. Vhodné je použiť napríklad tuhé prírodné šampóny na vlasy.

 1. Pre zafarbenie vlasov si pripravíme do misky 50 – 100 g prírodnej farby. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g.
 2. Prášok zalejeme vodou teploty 60 °C a dôkladne premiešame do konzistencie jogurtu, tak aby vo farbe neboli hrudky a bola homogénna. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer.
 3. Farbiacu pastu na vlasy nanášame teplú, nie však horúcou – mohla by kožu popáliť. V prípade, že s farbením rastlinnými farbami zatiaľ nemáte skúsenosť, vložte misku s farbiacou zmesou do teplej vodného kúpeľa (umývadla s teplou vodou), zabránite tak prípadnému vychladnutí pasty počas jej aplikácie na vlasy.
 4. Prírodnú farbu na vlasy v optimálnej teplote nanášame štetcom od korienkov ku končekom. Potom vlasy prikryjeme igelitovou čiapkou alebo fóliou a uterákom, aby mohla pôsobiť v teple a tak sme dosiahli ideálne účinky.
 5. Doba pôsobenia je 15 – 20 minút.
 6. Vlasy dôkladne umyjeme až kým nie je voda úplne číra a následne ošetríme bežne používanými prípravkami na vlasy.

Balenie: Papierová krabička s vreckom farby, jednorazovými rukavicami a príbalovým letákom vnútri.

Hmotnosť prírodnej farby na vlasy Dark ash blonde je 100 g.

Zloženie prírodnej farby na vlasy Dark ash blonde

Phyllanthus emblica, Senna italica, Aloe vera

Vlastnosti

Značka Voono
Veľkosť balenia 100 g
Pôvod India
Vlastnosti 100% prírodná, vegan, šetrná k vlasom, úplne bez chémie
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Vôňa Jemná bylinková
Účinky

 

Nafarbenie na studené blond odtiene v závislosti od pôvodnej farby, dodanie lesku, pevnosti a pružnosti vlasov, posilnenie vlasov, zlepšenie celkovej kvality vlasov, regenerácia vlasu

O značke Voono

Za nadštandardne etickou politikou českej značky Voono stojí expertný tím dbajúci nielen na pôvod všetkých surovín na výrobu kozmetiky, ale aj na striktný zákaz testovania na zvieratách. Každý z produktov Voono v sebe skrýva príbeh tých najčistejších rastlín.

Vysoká kvalita sa odvíja od skúseností žien po mnohých generácií. Značka Voono neustáva vo vývoji ďalších produktov, ktoré zlepšujú nielen fyzický, ale aj duševný stav.

Spoločnosť Voono chápe zodpovednosť za život a aktívne sa podieľa na čistejšom svete pre všetkých. Prianím spoločnosti Voono je, aby ľudia žili v súlade s prírodou.

V rámci ich transparentnosti neskrývajú ingrediencie ani iné informácie týkajúce sa výroby produktov. Je pre nich dôležité, aby každý zo zákazníkov vedel, čo kupuje a že nie je klamaný reklamou, ktorá mu produkty falošne vykresľuje ako brúsené diamanty. Produkty Voono sú totiž skutočnými diamantmi. Lesk im pridáva každý etický krok voči životnému prostrediu, zvieratám a človeku obecne. A o to sa spoločnosť Voono snaží.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Voono
Dark ash blonde 100 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.