Voono
Cassia obovata 100 g

Neutrálna bezfarebná henna Cassia obovata sa môže používať na regeneráciu vlasov alebo na riedenie farebného odtieňa prírodnej farby na vlasy. Na rozdiel od henny Cassia vlasy nezafarbí a môžete ju teda aplikovať na tmavé, svetlé vlasy, dokonca aj na chemicky prefarbené vlasy.

  dodá vlasom prirodzený lesk a prinavracia im stratený zdravý vzhľad

  vlasy získajú opäť pružnosť a pevnosť

  posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy

  zabraňuje tvorbe lupín a ozdravuje pokožku hlavy, pomáha predchádzať zápalom vlasovej pokožky

Cassia obovata je vhodná aj pre vegánov.

9,00 

voono cassia obovata bezfarebna henna na vlasy zabal prirodno
Voono
Cassia obovata 100 g

9,00 

Cassia obovata značky Voono

Cassia obovata je 100% prírodný produkt na vlasy. Častokrát bezfarebná kúra Cassia býva nazývaná aj bezfarebná henna vďaka podobným účinkom ako má henna, avšak bez zafarbenia vlasov.

Použitie

  1. Do misky si pripravíme 50 – 100 g prášku Cassia obovata. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g.  Prášok zalejeme vodou teploty cca 30-50° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Cassiu s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Vlasy pred použitím Cassie môžeme mierne navlhčiť. Vytvorenú kašu nanesieme na pokožku hlavy a vlasy. Potom ich prikryjeme igelitovou čiapkou alebo fóliou a uterákom, aby mohla bezfarebná henna pôsobiť v teple a tak sme dosiahli ideálne účinky.
  3. Cassiu na vlasoch necháme pôsobiť minimálne jednu hodinu. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov bezfarebnej henny.
  4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežne používanými prípravkami na vlasy.

Balenie: Papierová krabička.

Hmotnosť produktu Cassia obovata je 100 g.

Zloženie produktu cassia obovata

100% prášok z vysušených a rozdrvených listov indickej bylinky Cassia Obovata

Vlastnosti

Značka Voono
Veľkosť balenia 100 g
Vlastnosti 100% prírodná, bez konzervačných látok, organická, vegan
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Vôňa Jemná bylinná
Účinky Dodanie lesku, pevnosti a pružnosti vlasov, posilnenie riedkych a oslabených vlasov, zlepšenie celkovej kvality vlasov, ozdravenie pokožky hlavy, zabránenie tvorbe lupín, predchádzanie zápalom vlasovej pokožky

O značke Voono

Za nadštandardne etickou politikou českej značky Voono stojí expertný tím dbajúci nielen na pôvod všetkých surovín na výrobu kozmetiky, ale aj na striktný zákaz testovania na zvieratách. Každý z produktov Voono v sebe skrýva príbeh tých najčistejších rastlín.

Vysoká kvalita sa odvíja od skúseností žien po mnohých generácií. Značka Voono neustáva vo vývoji ďalších produktov, ktoré zlepšujú nielen fyzický, ale aj duševný stav.

Spoločnosť Voono chápe zodpovednosť za život a aktívne sa podieľa na čistejšom svete pre všetkých. Prianím spoločnosti Voono je, aby ľudia žili v súlade s prírodou.

V rámci ich transparentnosti neskrývajú ingrediencie ani iné informácie týkajúce sa výroby produktov. Je pre nich dôležité, aby každý zo zákazníkov vedel, čo kupuje a že nie je klamaný reklamou, ktorá mu produkty falošne vykresľuje ako brúsené diamanty. Produkty Voono sú totiž skutočnými diamantmi. Lesk im pridáva každý etický krok voči životnému prostrediu, zvieratám a človeku obecne. A o to sa spoločnosť Voono snaží.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Voono
Cassia obovata 100 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.