Sójová sviečka Koňakové maslo 60 g

Prírodná sójová sviečka Koňakové maslo v sklenenej nádobke s korkovým uzáverom krásne prevonia váš domov. Vďaka sójovému vosku sviečka nevytvára takmer žiadne sadze a horí čisto. Vôňa tejto sviečky je ťažká so sladkými tónmi. Skvelo sa hodí pre pánov, ale poteší aj dámu, ktorá preferuje netradičné vône.

  uvoľňuje vôňu rovnomerne počas horenia

  vydrží dlhšie ako parafínová sviečka

 nádobka s korkom sa dá po vyhorení sviečky opäť využiť

  vhodná ako darček pre muža

Sójová sviečka je vhodná aj pre vegánov.

4,90 

Na sklade

prirodna sojova sviecka konakove maslo prirodno
Sójová sviečka Koňakové maslo 60 g

4,90 

Kategórie:

Prírodná sójová sviečka Koňakové maslo

Prírodná sviečka zo sójového vosku v dekoratívnej sklenenej nádobke s korkovým uzáverom krásne rozvonia váš domov. Obsahuje až 3% vonnej zložky, ktorou je prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov. Táto vyvážená kombinácia zaručí príjemnú vôňu, ktorá sa rovnomerne uvoľňuje počas celej doby horenia sviečky.

Vôňa koňakového masla sa skvelo sa hodí pre pánov, ale poteší aj dámu, ktorá preferuje netradičné vône. Táto vôňa je ťažká, intenzívna a podčiarknutá sladkými tónmi. Výborne sa hodí na večerné posedenie s priateľmi.

Sójový vosk je ekologickou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku, keďže pochádza z obnoviteľného zdroja.

Výhoda sójového vosku oproti klasickému parafínu spočíva v tom, že dobre udržiava vôňu a uvoľňuje ju rovnomerne v priebehu horenia. Sójové sviečky horia čistejšie a vydržia dlhšie ako parafínové sviečky. Na rozdiel od parafínu, sójový vosk nevypúšťa do ovzdušia nebezpečné látky (parafín vypúšťa 11 látok, z toho 2 karcinogénne). Sójový vosk nevytvára takmer žiadne sadze ani čierny dym, ktoré môžu spôsobovať bolesť hlavy.

Sójový vosk je tiež udržateľnejšou alternatívou ku klasickému parafínu, keďže horí o 30 – 50 % dlhšie ako parafínový vosk.

Pri prvom použití nechajte sviečku horieť minimálne 2 hodiny. Pred ďalšími použitiami skráťte knôt na ¼ dĺžky. Zabránite tak tomu, aby sviečka horela príliš vysokým plameňom.

Doba horenia tejto sójovej sviečky je približne 20 hodín.

Upozornenie
Sviečku vždy páľte na stabilnom a tepelne odolnom povrchu. Nepokladajte horiacu sójovú sviečku do tesnej blízkosti horľavých materiálov. Umiestnite horiacu sviečku na miesto bez prievanu. Nenechávajte horieť bez dozoru. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov. Počas horenia sa nedotýkajte sviečky a nehýbte ňou, ak je vosk horúci. Nepáľte sviečku, ak je vrstva sójového vosku na dne nižšia ako 1 cm.

Balenie: Sklenená fľaštička s korkovým uzáverom.

Hmotnosť sójovej sviečky Koňakové maslo je 60 g.

Vlastnosti

Veľkosť balenia 60 g
Vlastnosti Zo sójového vosku, ekologické balenie, dlho vydrží, čisto horí, vegan
Vôňa Koňakové maslo
Doba horenia 20 hodín

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sójová sviečka Koňakové maslo 60 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.