Musk
Šampónička z bukového dreva

Šampónička je vyrobená z bukového dreva impregnovaná ľanovým olejom, ktorý zabezpečí odpudzovanie vody. Je vhodná na uloženie tuhých šampónov. Šampónička zaručuje dobré vysušenie tuhého šampónu, pomáha predísť jeho znehodnoteniu rozmočením a teda zabezpečuje dlhšiu životnosť tuhého šampónu.

9,60 

Na sklade

musk samponicka z bukoveho dreva prirodno
Musk
Šampónička z bukového dreva

9,60 

Šampónička z bukového dreva značky Musk

Použitie

Šampónička je vyrobená z bukového dreva a následne ošetrená ľanovým olejom. Jedná sa o prírodný produkt.

Neodporúčame šampóničku skladovať priamo pod zdrojom vody, nakoľko drevo má tendenciu pracovať. Lepšie je uložiť ju napríklad na okraj vane.

Časom je vhodné šampóničku opätovne natrieť olejom (môže sa použiť napríklad olivový či slnečnicový), prípadne je možné ju prebrúsiť a naolejovať, čo predlžuje jej životnosť.

Balenie: Bez obalu.

Rozmer: 8 x 8 cm

Vlastnosti

Značka Musk
Materiál Bukové drevo
Použitie Na tuhé šampóny, tuhé telové balzamy a masážne kocky
Dizajn Jednoduchý drevený
Využitie Šampónička slúži na uloženie produktov medzi použitiami, tuhým šampónom predlžuje životnosť vďaka dobrému preschnutiu produktu medzi jednotlivými použitiami

 

O značke MusK

Značku MusK založila Lucia Kaplánová. Jej vzťah k ručne robeným veciam sa začal formovať, ako inak, v kuchyni pri varení a pečení . Počas vysokej školy ju uchvátila práca s Fimo hmotou, vyskúšala korálkovanie, drôtiky, servítkovú techniku a vlastne všetko, čo jej prišlo pod ruku.
Mydlá začala vyrábať náhodou. Kamarátka ju poprosila o vyrobenie handmade darčekov pre ich svadobných hostí. Keďže Lucia má rada výzvy, pustila sa do výroby a tá ju uchvátila. Vyrobiť si mydlo, v ktorom presne viem, čo je, to je niečo! A navyše, ako vyštudovanú chemičku ju tento proces doslova fascinuje. A tak sa začala jej cesta mydlárky.

MUSK = MYDLÁREŇ U SLEČNY KAPLÁNOVEJ

Luciina tvorivá vášeň prerástla v túžbu pracovať na tom, čo ju baví, venovať sa tomu viac a nie len ako koníčku, ale časom aj úplne naplno. A tak v roku 2016 vznikol MusK, „Mydláreň u slečny Kaplánovej“.

Keď si začnete študovať zloženie všetkých bežných kozmetických výrobkov v obchodoch a aj tých doma, pravdepodobne zistíte, že drvivej väčšine zložiek nerozumiete. A v momente, keď si začnete študovať jednotlivé zložky, zistíte, aký chemický kokteil si dávate na telo.

Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne, aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje a to aj bez použitia slovníka. Mydlá Musk obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky vyberá Lucia so svojim tímom veľmi svedomito s ohľadom na životné prostredie a prísnej kontrole podrobujú aj svojich dodávateľov. Mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky. Navyše takmer polovica mydiel v ponuke obsahuje len zložky rastlinného pôvodu a je teda vhodná aj pre vegánov.
A keďže dizajn je veľmi dôležitou súčasťou akéhokoľvek produktu, Musk vyrába pre vás kvalitné mydlá, ktoré potešia nie len vašu pokožku, ale aj oči. Môžete si vybrať mydlo aj podľa vašej obľúbenej farby alebo ho zladiť s farbou vašej kúpeľne. Rozhodnutie je iba na vás.
Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Musk
Šampónička z bukového dreva”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.