Musk
Bambucké maslo organické a nerafinované 100 g

Bambucké maslo (organické a nerafinované) vďaka vysokému obsahu vitamínov A, E, F a minerálov zabraňuje starnutiu pokožky a regeneruje ju. Výborne slúži pri kožných alergiách, v boji proti popraskanej a zhrubnutej koži. Maslo v organickej kvalite má svoju typickú, charakteristickú vôňu. Maslo sa rozpúšťa na pokožke a veľmi dobre sa vstrebáva.

 zabraňuje starnutiu pokožky

 regeneruje pokožku

 bojuje proti popraskanej a zhrubnutej koži

 pomáha pri kožných alergiách, ekzémoch…

 vhodné aj pre citlivú detskú pokožku

Bambucké maslo je vhodné aj pre vegánov.

6,95 

Na sklade

musk bambucke maslo organicke nerafinovane prirodno
Musk
Bambucké maslo organické a nerafinované 100 g

6,95 

Bambucké maslo značky Musk

Bambucké maslo sa vyrába z afrického bambuckého stromu (Vitellaria paradoxa). Jeho farba je svetložltá, slonovinová. Vďaka vysokému obsahu vitamínov A, E, F a minerálov zabraňuje starnutiu pokožky a regeneruje ju. Výborne pomáha aj pri kožných alergiách, ekzémoch a tiež v boji proti popraskanej a zhrubnutej koži.

Maslo v organickej kvalite má svoju typickú, charakteristickú vôňu. Maslo sa rozpúšťa na pokožke a veľmi dobre sa vstrebáva.

Je vhodné pre citlivú aj detskú pokožku.

Môže sa používať aj v tehotenstve, keďže bojuje proti striám.

V prípade alergie na orechy sa u vás môže vyskytnúť alergia aj na bambucké maslo.

Použitie

Bambucké maslo sa môže použiť na ošetrenie suchej pokožky rúk, nôh aj celého tela. Je vhodné aj na citlivú, detskú alebo problematickú pokožku. Keď je skladované na chladnejšom mieste, bude tuhšie a pri nanášaní treba chvíľu počkať, kým sa uvoľní vďaka teplu pokožky. Bambucké maslo sa veľmi dobre vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú.

Balenie: Tmavá sklenená nádobka pre zachovanie vlastností bambuckého masla.

Hmotnosť bambuckého masla je 100 g.

Zloženie bambuckého masla

100% bambucké maslo organické, nerafinované

Vlastnosti

Značka Musk
Veľkosť balenia 100 g
Vlastnosti Organické, nerafinované, vegan
Použitie Na pleť, telo, nechty
Typ pokožky Normálna, suchá, citlivá, zrelá
Účinky Regenerácia pokožky, zmäkčenie zhrubnutej pokožky, zabránenie starnutiu a dehydratácii pokožky, prevencia proti striám

O značke MusK

Značku MusK založila Lucia Kaplánová. Jej vzťah k ručne robeným veciam sa začal formovať, ako inak, v kuchyni pri varení a pečení . Počas vysokej školy ju uchvátila práca s Fimo hmotou, vyskúšala korálkovanie, drôtiky, servítkovú techniku a vlastne všetko, čo jej prišlo pod ruku.
Mydlá začala vyrábať náhodou. Kamarátka ju poprosila o vyrobenie handmade darčekov pre ich svadobných hostí. Keďže Lucia má rada výzvy, pustila sa do výroby a tá ju uchvátila. Vyrobiť si mydlo, v ktorom presne viem, čo je, to je niečo! A navyše, ako vyštudovanú chemičku ju tento proces doslova fascinuje. A tak sa začala jej cesta mydlárky.

MUSK = MYDLÁREŇ U SLEČNY KAPLÁNOVEJ

Luciina tvorivá vášeň prerástla v túžbu pracovať na tom, čo ju baví, venovať sa tomu viac a nie len ako koníčku, ale časom aj úplne naplno. A tak v roku 2016 vznikol MusK, „Mydláreň u slečny Kaplánovej“.

Keď si začnete študovať zloženie všetkých bežných kozmetických výrobkov v obchodoch a aj tých doma, pravdepodobne zistíte, že drvivej väčšine zložiek nerozumiete. A v momente, keď si začnete študovať jednotlivé zložky, zistíte, aký chemický kokteil si dávate na telo.

Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne, aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje a to aj bez použitia slovníka. Mydlá Musk obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky vyberá Lucia so svojim tímom veľmi svedomito s ohľadom na životné prostredie a prísnej kontrole podrobujú aj svojich dodávateľov. Mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky. Navyše takmer polovica mydiel v ponuke obsahuje len zložky rastlinného pôvodu a je teda vhodná aj pre vegánov.
A keďže dizajn je veľmi dôležitou súčasťou akéhokoľvek produktu, Musk vyrába pre vás kvalitné mydlá, ktoré potešia nie len vašu pokožku, ale aj oči. Môžete si vybrať mydlo aj podľa vašej obľúbenej farby alebo ho zladiť s farbou vašej kúpeľne. Rozhodnutie je iba na vás.
Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Musk
Bambucké maslo organické a nerafinované 100 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.