Indian Natural
Vlasový zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky

Vlasový zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky šetrne očisťuje vlasy vďaka obsahu blahodarných bylín ovocia a orechov. Vlasy zostanú dlhšie čisté a lesklé. Ajurvédske bylinky vlasy tiež regenerujú, podporujúc ich rast, chránia vlasovú pokožku a pôsobia proti vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín.

  jemne očisťuje vlasy a zanecháva ich lesklé

  regeneruje vlasy

  chráni vlasovú pokožku a pôsobí proti tvorbe lupín

  bojuje proti vypadávaniu vlasov

  spevňuje vlasy a podporuje ich rast

Vlasový zábal a šampón Ajurvédske bylinky je vhodný aj pre vegánov.

8,50 28,50 

Ajurvedske bylinky prirodny zabal na vlasy no poo sampon Indian natural hair care prirodno
Indian Natural
Vlasový zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky

Kategórie:

Zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky značky Indian Natural Hair Care

Ajurvédske bylinky je vlasový zábal a no poo šampón. Táto zmes bylín, ovocia a orechov sa v Indii využíva už odpradávna. Bodaj by nie – v máloktorom produkte nájdete toľko účinkov priaznivých pre vaše vlasy.

Ajurvédske bylinky je 100% čistý prírodný produkt najvyššej kvality pôvodom priamo z Indie.

Zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky obsahuje:

Jemný šampón s blahodarnými účinkami ovocia Shikakai a orechov Reetha. Ich zmes šetrne očistí vaše vlasy, no ponechá im ich prirodzené oleje. Vďaka tomu ostanú dlhšie čisté a lesklé.

Bylina Brahmi a indický egreš Amla pôsobia ako účinný prírodný kondicionér. Vaše vlasy po nich budú rozžiarené a zregenerované.

Byliny Neem a Meethi majú antibakteriálne vlastnosti, chránia vašu vlasovú pokožku a pôsobia proti tvorbe lupín.

Aloe Vera a Bhingraj sa postarajú o spevnenie už od korienkov, podporujú rast vlasov a bránia ich vypadávaniu.

Použitie ako no poo šampón

  1. Do misky si pripravíme 20 – 30 g prášku Ajurvédske bylinky. Prášok zalejeme vodou teploty cca 30° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Ajurvédske bylinky s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Vytvorenú kašu nanesieme na pokožku hlavy a vmsírujeme do vlasov.
  3. Necháme vo vlasoch chvíľu pôsobiť.
  4. Vlasy následne dôkladne opláchneme čistou vodou.

Šampón je vhodný aj na každodenné použitie. Je vhodný najmä pre kratšie vlasy, keďže z dlhých sa môže ťažšie vymývať.

Použitie ako vlasový zábal

  1. Do misky si pripravíme 50 – 100 g prášku Ajurvédske bylinky. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g. Prášok zalejeme vodou teploty cca 50° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Ajurvédske bylinky s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Vytvorenú kašu nanesieme na pokožku hlavy a vlasy a necháme pôsobiť minimálne 30 minút. S dĺžkou pôsobenia rastie aj intenzita blahodarných účinkov.
  3. Vlasy nakoniec opláchneme čistou vodou.

Balenie: Papierová krabička s priehľadným vreckom vnútri.

Hmotnosť vlasového zábalu a no poo šampónu Ajurvédske bylinky je 200 g / 1 kg.

Zloženie vlasového zábalu a no poo šampónu Ajurvédske bylinky

Prášok z vysušených bylín (Amla, Brahmi, Bhingraj, Aloe Vera, Jatamansi, Neem, Methi, Kapur Kachri), orechov Reetha a rozdrvených ovocných lúskov, kôry a lístkov zo stromu Acacia Concinna

Vlastnosti

Značka Indian Natural Hair Care
Veľkosť balenia 200 g
Pôvod India
Vlastnosti 100% prírodný, bez konzervačných látok, organický, vegan
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Účinky Jemné umytie vlasov, dodanie lesku, regenerácia vlasov a podpora rastu vlasov, ochrana vlasovej pokožky, predchádzanie tvorbe lupín a vypadávaniu vlasov

O Značke Indian Natural Hair Care

Indian Natural Hair Care je slovenská značka ponúkajúca tie najkvalitnejšie prírodné farby na vlasy a rôzne bezfarebné prírodné vlasové zábaly.

V Indii, odkiaľ ich čistá henna pochádza sa vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyššej kvality. Henna používaná značkou Indian natural hair care sa pestuje v biologickom hospodárstve. Pre praktické použitie a dosiahnutie najlepších farebných výsledkov je najemno zomletá a 3x filtrovaná.

Okrem čistej henny, ktorá farbí vlasy na medeno značka Indian natural hair care ponúka aj rôzne odtiene hnedej a čiernej. Tieto prírodné farby na vlasy sú vhodne namiešanou zmesou medenej blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga či svetlej amly.

INDIAN NATURAL HAIR CARE = Indická prírodná starostlivosť o vlasy

Martin so Zuzkou už zopár rokov tvoria pár a rozvíjajú rodinnú firmu ponúkajúcu prírodné produkty starostlivosti o vlasy.

Začiatky Indian Natural Hair Care neboli ľahké. Zakladatelia Martin a Zuzka ako prvé odkrývali mytý o henne. Vysvetľovali zákazníčkam, že henna nie je o zelených vlasoch, alebo že bezfarebná henna neexistuje. Každý prášok dlho testovali, keďže chceli nájsť toho ideálneho dodávateľa. Ich podmienkou bolo, že mal byť priamo z Indie, takže to bol ozaj tvrdý oriešok.

Nakoniec sa na nich šťastena usmiala. Našli veľmi príjemného pestovateľa a to priamo v ekologickom poľnohospodárstve. Po návšteve jeho farmy v Indii Martin a Zuzka vedeli, že je to ten pravý obchodný partner.

Postupne značka Indian Natural Hair Care začala rásť. Predávajú svoje produkty na Slovensku, v Čechách či Maďarsku. Dopredu Martina a Zuzku ženie túžba pomáhať ľuďom a edukovať ich o prírodnej ceste k zdravým a krásnym vlasom. Svojim produktom veria a chcú naďalej ponúkať ich silu za dostupnú cenu všetkým, ktorí majú radi svoje vlasy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Indian Natural
Vlasový zábal a no poo šampón Ajurvédske bylinky”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.