Indian Natural
Hnedá farba na vlasy Henna & Indigo

Hnedá prírodná farba na vlasy je vhodne namiešaná zmes prírodnej henny na vlasy s tmavými tónmi indiga. Táto prírodná farba v sebe spája blahodarné účinky indickej henny so šetrným nafarbením vlasov do odtieňov hnedej farby.

  prírodná farba na vlasy

  regeneruje, vyživuje a posilňuje vlasy

  vhodná pre všetky odtiene vlasov

  prekryje aj šediny

  má jednoduchú aplikáciu

Hnedá prírodná farba je vhodná aj pre vegánov.

8,50 28,50 

hneda prirodna farba na vlasy henna indigo Indian natural hair care prirodno
Indian Natural
Hnedá farba na vlasy Henna & Indigo

Kategórií:

Hnedá prírodná farba na vlasy Henna & Indigo značky Indian Natural Hair Care

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku lawson, ktorá sa viaže na vlasové proteíny a vytvára medený odtieň.

Indigo je čierne prírodné farbivo z rozdrvených lístkov rastliny Indigofera Tinctoria vhodné na kombinovanie s hennou pre dosiahnutie rôznych hnedých odtieňov.

Kombinácia henny a indiga zafarbí vlasy do príjemných teplých hnedých odtieňov.

Táto prírodná farba na vlasy má blahodarný vplyv na pokožku hlavy, eliminuje nadmerné mastenie vlasov, zabraňuje tvorbe lupín a iných chorôb pokožky hlavy. Vlasy tiež spevňuje a dodáva im lesk.

Upozornenie: Pred aplikáciou farby na vlasy odporúčame urobiť kožný test na možnú reakciu pokožky s indigom. Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny, tužidlá a spreje so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu.
Medzi chemickým farbením a aplikáciou henny odporúčame dodržiavať minimálny rozostup 4 týždne.

Na akú farbu vám chytí?

Prírodné farby nemajú schopnosť zasvetľovať vlasy, farbia v závislosti od pigmentácie Vašich vlasov, čím sú pôvodné vlasy tmavšie tým tmavší bude farebný efekt.

Prírodné farby tiež majú tú vlastnosť, že nechytajú u každého rovnako.

Pôvodná farba vlasu:

Orientačné zafarbenie po aplikácii:

Mýty o farbách s hennou

Chytí mi farba do zelena?

Farba obsahujúca hennu môže chytiť do zelena v prípade, že zreaguje s chemickými farbami, ktoré boli predtým aplikované na vlasy. Preto odporúčame medzi chemickým farbením a aplikáciou henny dodržiavať minimálny rozostup 4 týždne.

Naozaj nemôžem na chemicky farbené vlasy už použiť hennu?

Henna sa môže použiť aj na chemicky farbené vlasy. Po farbení chemickými farbami však odporúčame dodržať minimálnu dobu 4 týždňov pred aplikáciou henny. Je to z dôvodu, aby henna dokázala preniknúť do štruktúry vlasu a odovzdať mu farebný pigment a blahodarné účinky.

Je henna permanentná farba alebo sa vymýva?

Prírodná hnedá farba sa postupne mierne vymýva a teda odtieň sa môže časom mierne zosvetliť.

Použitie

  1. Do misky si pripravíme 50 – 100 g prírodnej farby. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g. Prášok zalejeme vodou teploty cca 50° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Prírodnú farbu s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Vlasy pred použitím farby umyjeme a necháme mierne vlhké. Vytvorenú kašu nanesieme na pokožku hlavy a vlasy. Potom ich prikryjeme igelitovou čiapkou alebo fóliou a uterákom, aby mohla henna pôsobiť v teple a tak sme dosiahli ideálne účinky.
  3. Farbu na vlasoch necháme pôsobiť minimálne jednu hodinu. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov prírodnej farby.
  4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežne používanými prípravkami na vlasy.

Balenie: Papierová krabička s priehľadným vreckom vnútri.

Hmotnosť hnedej prírodnej farby na vlasy Henna & Indigo je 200 g / 1 kg.

Zloženie hnedej prírodnej farby na vlasy Henna & Indigo

prášok z listov indickej rastliny Lawsonia intermis (Henna), prášok z rozdrvených lístkov rastliny Indigofera Tinctoria

Vlastnosti

Značka Indian Natural Hair Care
Veľkosť balenia 200 g / 1 kg
Pôvod India
Vlastnosti 100% prírodná, bez konzervačných látok, organická, vegan
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Vôňa Jemná zemitá
Účinky Nafarbenie na teplé hnedé odtiene v závislosti od pôvodnej farby, dodanie lesku, pevnosti a pružnosti vlasov, posilnenie riedkych a oslabených vlasov, zlepšenie celkovej kvality vlasov, ozdravenie pokožky hlavy, regulácia tvorby lupín, prekrytie šedín, podpora rastu vlasov, celková regenerácia vlasu

O Značke Indian Natural Hair Care

Indian Natural Hair Care je slovenská značka ponúkajúca tie najkvalitnejšie prírodné farby na vlasy a rôzne bezfarebné prírodné vlasové zábaly.

V Indii, odkiaľ ich čistá henna pochádza sa vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyššej kvality. Henna používaná značkou Indian natural hair care sa pestuje v biologickom hospodárstve. Pre praktické použitie a dosiahnutie najlepších farebných výsledkov je najemno zomletá a 3x filtrovaná.

Okrem čistej henny, ktorá farbí vlasy na medeno značka Indian natural hair care ponúka aj rôzne odtiene hnedej a čiernej. Tieto prírodné farby na vlasy sú vhodne namiešanou zmesou medenej blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga či svetlej amly.

INDIAN NATURAL HAIR CARE = Indická prírodná starostlivosť o vlasy

Martin so Zuzkou už zopár rokov tvoria pár a rozvíjajú rodinnú firmu ponúkajúcu prírodné produkty starostlivosti o vlasy.

Začiatky Indian Natural Hair Care neboli ľahké. Zakladatelia Martin a Zuzka ako prvé odkrývali mytý o henne. Vysvetľovali zákazníčkam, že henna nie je o zelených vlasoch, alebo že bezfarebná henna neexistuje. Každý prášok dlho testovali, keďže chceli nájsť toho ideálneho dodávateľa. Ich podmienkou bolo, že mal byť priamo z Indie, takže to bol ozaj tvrdý oriešok.

Nakoniec sa na nich šťastena usmiala. Našli veľmi príjemného pestovateľa a to priamo v ekologickom poľnohospodárstve. Po návšteve jeho farmy v Indii Martin a Zuzka vedeli, že je to ten pravý obchodný partner.

Postupne značka Indian Natural Hair Care začala rásť. Predávajú svoje produkty na Slovensku, v Čechách či Maďarsku. Dopredu Martina a Zuzku ženie túžba pomáhať ľuďom a edukovať ich o prírodnej ceste k zdravým a krásnym vlasom. Svojim produktom veria a chcú naďalej ponúkať ich silu za dostupnú cenu všetkým, ktorí majú radi svoje vlasy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Indian Natural
Hnedá farba na vlasy Henna & Indigo”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.