Indian Natural
Bylinná kúra proti kožným chorobám Neem 200 g

Bylinná kúra na vlasy proti kožným chorobám Neem účinne bojuje proti rôznym chorobám pokožky hlavy ako napríklad lupiny, ekzém či infekcie. Pri pravidelnom používaní tejto bylinnej kúry sa zbavíte kožných problémov a vaše vlasy budú pôsobiť zdravo a sviežo. Rastlina Neem je významná svojimi fungicídnymi a antibakteriálnymi vlastnosťami.

  ozdravuje a hydratuje pokožku hlavy

  bojuje proti viacerým kožným chorobám ako lupiny, ekzémy, infekcie…

  môže sa kombinovať s ostatnými zábalmi a kúrami na vlasy

Bylinná kúra na vlasy Neem je vhodná aj pre vegánov.

8,50 

Neem prirodna kura na vlasy proti koznym chorobam indian natural hair care prirodno
Indian Natural
Bylinná kúra proti kožným chorobám Neem 200 g

8,50 

Kategórie:

Bylinná kúra proti kožným chorobám Neem značky Indian Natural Hair Care

Bylinná kúra na vlasy Neem je 100% prírodný produkt najvyššej kvality pôvodom priamo z Indie.

Indický orgován známy ako Neem je vzácnou rastlinkou využívanou pre svoje antibakteriálne a antibiotické vlastnosti nielen v ajurvéde ale stále častejšie už aj v západnej medicíne.

Účinne bojuje proti chorobám pokožky hlavy, napríklad lupinám, ekzémom a podobne. Pri pravidelnom používaní tejto bylinnej kúry na vlasy sa zbavíte kožných problémov a vaše vlasy budú pôsobiť zdravo a sviežo.

Použitie

  1. Do misky si pripravíme približne 1-2 polievkové lyžice Neem prášku (je to cca 20 – 30 g) . Prášok zalejeme vodou teploty cca 30° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Neem s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne bylinná vodička bez hrudiek.
  2. Vytvorenú vodičku nanesieme ku korienkom vlasov na pokožku hlavy. Necháme ju pôsobiť približne pol hodinu.
  3. Vlasy následne opláchneme len čistou vodou.

Balenie: Papierová krabička s priehľadným vreckom vnútri.

Hmotnosť bylinnej kúry proti kožným chorobám Neem je 200 g.

Zloženie bylinnej kúry proti kožným chorobám Neem

100% prášok z vysušených a rozdrvených listov indického stromu Azadirachta Indica.

Vlastnosti

Značka Indian Natural Hair Care
Veľkosť balenia 200 g
Pôvod India
Vlastnosti 100% prírodná, bez konzervačných látok, organická, vegan
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Účinky Ozdravenie a hydratácia vlasovej pokožky, eliminácia kožných chorôb ako lupiny, ekzém, infekcie

O Značke Indian Natural Hair Care

Indian Natural Hair Care je slovenská značka ponúkajúca tie najkvalitnejšie prírodné farby na vlasy a rôzne bezfarebné prírodné vlasové zábaly.

V Indii, odkiaľ ich čistá henna pochádza sa vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyššej kvality. Henna používaná značkou Indian natural hair care sa pestuje v biologickom hospodárstve. Pre praktické použitie a dosiahnutie najlepších farebných výsledkov je najemno zomletá a 3x filtrovaná.

Okrem čistej henny, ktorá farbí vlasy na medeno značka Indian natural hair care ponúka aj rôzne odtiene hnedej a čiernej. Tieto prírodné farby na vlasy sú vhodne namiešanou zmesou medenej blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga či svetlej amly.

INDIAN NATURAL HAIR CARE = Indická prírodná starostlivosť o vlasy

Martin so Zuzkou už zopár rokov tvoria pár a rozvíjajú rodinnú firmu ponúkajúcu prírodné produkty starostlivosti o vlasy.

Začiatky Indian Natural Hair Care neboli ľahké. Zakladatelia Martin a Zuzka ako prvé odkrývali mytý o henne. Vysvetľovali zákazníčkam, že henna nie je o zelených vlasoch, alebo že bezfarebná henna neexistuje. Každý prášok dlho testovali, keďže chceli nájsť toho ideálneho dodávateľa. Ich podmienkou bolo, že mal byť priamo z Indie, takže to bol ozaj tvrdý oriešok.

Nakoniec sa na nich šťastena usmiala. Našli veľmi príjemného pestovateľa a to priamo v ekologickom poľnohospodárstve. Po návšteve jeho farmy v Indii Martin a Zuzka vedeli, že je to ten pravý obchodný partner.

Postupne značka Indian Natural Hair Care začala rásť. Predávajú svoje produkty na Slovensku, v Čechách či Maďarsku. Dopredu Martina a Zuzku ženie túžba pomáhať ľuďom a edukovať ich o prírodnej ceste k zdravým a krásnym vlasom. Svojim produktom veria a chcú naďalej ponúkať ich silu za dostupnú cenu všetkým, ktorí majú radi svoje vlasy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Indian Natural
Bylinná kúra proti kožným chorobám Neem 200 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.