Indian Natural
Bylinný vlasový zábal Hibiscus 200 g

Bylinný vlasový zábal Hibiscus / Ibištek prináša vlasom množstvo priaznivých účinkov. Podporuje rast vlasov, bráni ich predčasnému šediveniu, ochraňuje vlasy, bojuje proti štiepeniu končekov vlasov. Prírodný zábal nemá farbiace účinky.

NÁŠ TIP: Pridajte Hibiscus do henny a získate tak jemné vínové tóny a sýtejšiu medenú farbu. Navyše, farbiaca zmes bude pre vaše vlasy účinná výživná kúra.

  vyživuje vlasové korienky

  bojuje proti vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov

  navracia vlasom zdravý vzhľad, posilňuje ich a bojuje proti ich lámavosti

  môže sa pridať do henny na dosiahnutie intenzívnejšej farby

Bylinný vlasový zábal je vhodný aj pre vegánov.

9,90 

hibiscus pridavok do henny prirodny vlasovy zabal z byliniek Indian natural hair care prirodno
Indian Natural
Bylinný vlasový zábal Hibiscus 200 g

9,90 

Bylinný vlasový zábal Hibiscus značky Indian Natural Hair Care

Prírodný bylinný vlasový zábal Hibiscus je jemný ružovkastý prášok získaný z lupienkov ibišteka. V Indii je ibištek považovaný za rastlinu s takmer zázračnými účinkami – bojuje proti starnutiu, šediveniu a vypadávaniu či štiepeniu vlasov.

Hibiscus stimuluje cirkuláciu krvi a pomáha dodávať živiny do vlasových folikulov, čím napomáha rastu nových vlasov, navracia im lesk a zdravie.

Hibiscus je 100% prírodný produkt najvyššej kvality pôvodom priamo z Indie.

Použitie vlasového zábalu Hibiscus samostatne

  1. Do misky si pripravíme 50 – 100 g prášku Hibiscus. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g. Prášok zalejeme vodou teploty cca 60° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Hibiscus s vodou poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Vlasový zábal aplikujeme na umyté mierne vlhké vlasy. Vytvorenú kašu nanesieme na pokožku hlavy aj vlasy. Potom ich prikryjeme igelitovou čiapkou alebo fóliou a uterákom, aby mohol vlasový zábal pôsobiť v teple a tak sme dosiahli ideálne účinky.
  3. Hibiscus na vlasoch necháme pôsobiť minimálne jednu hodinu. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov zábalu.
  4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežne používanými prípravkami na vlasy.

Použitie spoločne s Hennou

  1. Do misky si pripravíme 50 – 100 g prášku henny. Množstvo volíme podľa dĺžky vlasov. Pre krátke vlasy stačí 50 g, pri dlhších vlasoch množstvo navyšujeme podľa potreby až po 100 g. Pridáme približne 20 g prášku Hibiscus. Všetko zalejeme vodou teploty cca 60° C. Na kontrolu správnej teploty vody odporúčame použiť teplomer. Poriadne premiešame, kým nevznikne homogénna kaša bez hrudiek.
  2. Kašu z henny a Hibiscusu aplikujeme na umyté mierne vlhké vlasy. Pri aplikácii si dávame pozor na rovnomerné nanesenie od korienkov do celej dĺžky vlasov. Vlasy po aplikácii prikryjeme igelitovou čiapkou alebo fóliou a uterákom, aby mohla prírodná farba pôsobiť v teple a tak sme dosiahli ideálne účinky.
  3. Hennu s Hibiscusom necháme pôsobiť minimálne jednu hodinu. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov henny.
  4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežne používanými prípravkami na vlasy.

Balenie: Papierová krabička s priehľadným vreckom vnútri.

Hmotnosť vlasového zábalu Hibiscus je 200 g.

Zloženie vlasového zábalu Hibiscus

100% prášok z lupeňov indického ibišteka Hibiscus sabdariffa

Vlastnosti

Značka Indian Natural Hair Care
Veľkosť balenia 200 g
Pôvod India
Vlastnosti 100% prírodný, bez konzervačných látok, organický, vegan
Použitie Na vlasy
Typ vlasov Všetky typy vlasov
Účinky Vyživenie vlasových korienkov, zníženie vypadávania vlasov, podpora rastu vlasov, boj proti lámavosti vlasov a štiepeniu končekov, spomalenie šedivenia

O Značke Indian Natural Hair Care

Indian Natural Hair Care je slovenská značka ponúkajúca tie najkvalitnejšie prírodné farby na vlasy a rôzne bezfarebné prírodné vlasové zábaly.

V Indii, odkiaľ ich čistá henna pochádza sa vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyššej kvality. Henna používaná značkou Indian natural hair care sa pestuje v biologickom hospodárstve. Pre praktické použitie a dosiahnutie najlepších farebných výsledkov je najemno zomletá a 3x filtrovaná.

Okrem čistej henny, ktorá farbí vlasy na medeno značka Indian natural hair care ponúka aj rôzne odtiene hnedej a čiernej. Tieto prírodné farby na vlasy sú vhodne namiešanou zmesou medenej blahodarnej indickej henny s tmavými tónmi indiga či svetlej amly.

INDIAN NATURAL HAIR CARE = Indická prírodná starostlivosť o vlasy

Martin so Zuzkou už zopár rokov tvoria pár a rozvíjajú rodinnú firmu ponúkajúcu prírodné produkty starostlivosti o vlasy.

Začiatky Indian Natural Hair Care neboli ľahké. Zakladatelia Martin a Zuzka ako prvé odkrývali mytý o henne. Vysvetľovali zákazníčkam, že henna nie je o zelených vlasoch, alebo že bezfarebná henna neexistuje. Každý prášok dlho testovali, keďže chceli nájsť toho ideálneho dodávateľa. Ich podmienkou bolo, že mal byť priamo z Indie, takže to bol ozaj tvrdý oriešok.

Nakoniec sa na nich šťastena usmiala. Našli veľmi príjemného pestovateľa a to priamo v ekologickom poľnohospodárstve. Po návšteve jeho farmy v Indii Martin a Zuzka vedeli, že je to ten pravý obchodný partner.

Postupne značka Indian Natural Hair Care začala rásť. Predávajú svoje produkty na Slovensku, v Čechách či Maďarsku. Dopredu Martina a Zuzku ženie túžba pomáhať ľuďom a edukovať ich o prírodnej ceste k zdravým a krásnym vlasom. Svojim produktom veria a chcú naďalej ponúkať ich silu za dostupnú cenu všetkým, ktorí majú radi svoje vlasy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Indian Natural
Bylinný vlasový zábal Hibiscus 200 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.