InaEssentials
Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml

Prírodná voda zo žihľavy pomáha proti vypadávaniu vlasov a tiež má vynikajúci vplyv na časté mastenie vlasov, lupiny a svrbenie pokožky hlavy.

  prírodný produkt na proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom

  jej protizápalové a antibakteriálne pôsobenie udržuje pokožku hlavy v dobrom zdraví

  vyživuje vlasové folikuly a podporuje rast nových vlasov

Kvetinová voda je vhodná aj pre vegánov.

14,90 

InaEssentials
Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml

14,90 

Prírodná voda zo žihľavy Hydrolina značky InaEssentials

Prírodná voda zo žihľavy je vhodná pri riešení problémov ako vypadávanie vlasov a nadmernom mastení pokožky hlavy.

Proti vypadávaniu vlasov

Žihľava obsahuje antioxidanty ako sú karotenoidy, flavonoidy a vitamín C, ktoré chránia vlasy pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Aj keď neexistuje dostatok štúdií vykonaných špeciálne pre vlasy, je známe, že žihľava znižuje koncentráciu dihydrotestosterónu. Toto je hormón zodpovedný za vypadávanie vlasov.

Pri nadmernom mastení pokožky hlavy

Žihľava má vynikajúci vplyv na časté mastenie vlasov, lupiny a svrbenie pokožky hlavy. Jej protizápalové a antibakteriálne pôsobenie udržuje pokožku hlavy v dobrom zdraví. Vysoký obsah vitamínov a železa v žihľave vyživuje vlasové folikuly a podporuje rast nových vlasov.

  • Perfektný prírodný produkt proti vypadávaniu vlasov a proti mastným vlasom
  • Vyrobené úplne prirodzeným spôsobom
  • Extrahuje sa ako primárny destilát s extrémne vysokým obsahom oleja

Unikátna vec na divokej žihľavovej vode InaEssentials je, že je jediná vyrobená v Bulharsku. Je to z dôvodu ťažkostí so zberom listov úplne ručne a na ťažko dostupných miestach, ako aj zo špecifík destilácie a skladovania. Voda je skladovaná v chladiacom čerpadlovom filtri, ktoré zaisťuje oddelenie všetkých častíc, ktoré by mohli viesť k zníženiu kvality.

Použitie

Nastriekajte žihľavovú vodu na pokožku hlavy a vlasy a jemne vodu vmasírujte. Voda okamžite pôsobí upokojujúco na podráždenia a pri dlhodobom užívaní proti vypadávaniu vlasov. Taktiež problém mastných vlasov bude odstránený už za 14 dní používania.

Odporúčame používať 1krát denne, do mokrých alebo suchých vlasov.

Pri pravidelnom používaní produkt vydrží 40 – 60 dní, čo je aj odporúčaná doba spotreby po otvorení balenia.

Usadeniny v produkte sú prirodzenou súčasťou a neznižujú jeho kvalitu ani účinky, naopak, potvrdzujú čisto prírodné zloženie. Takisto, zmena v aróme produktu sa líši od obdobia zberu a spracovania produktu, takže rôznorodosť jednotlivých balení je prirodzenosťou. Produkty sú pred odosielaním testované a schválené.

Produkty sú vhodné pre deti od 3 rokov, pri nižšom veku odporúčame konzultáciu s lekárom. Takisto môžu byť vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy, no opäť odporúčame konzultovať užívanie s lekárom, nakoľko on Váš stav pozná najlepšie.

TIP NA SKLADOVANIE: Bylinkové vody (hydroláty) spoločnosti InaEssentials sú čisto prírodné a organické produkty bez pridaných konzervantov. Aby sa ich liečivé vlastnosti zachovali dlhšiu dobu, mali by sa skladovať na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. V teplých dňoch ich dokonca odporúčame skladovať v chladničke, aby sa obmedzila tvorba mikroorganizmov.

Balenie: plastová fľaška.

Objem vody zo žihľavy je 150 ml.

Zloženie

INCI: Urtica Dioica Extract

Vlastnosti

Značka InaEssentials
Veľkosť balenia 150 ml
Pôvod Bulharsko
Vlastnosti Netestovaná na zvieratách, vegan
Použitie Na vlasy
Účinky Proti vypadávaniu vlasov, proti nadmernému masteniu vlasov, pomáha pri vypadávaní vlasov, vyživuje vlasové folikuly, podporuje rast nových vlasov

O značke InaEssentials

Bulharská rodinná značka InaEssentials vyrába organické kvetinové vody. Rastliny na výrobu týchto produktov si pestujú sami na vlastnej farme, kde dodržujú zásady ekologického a organického pestovania. Tiež tieto rastliny sami spracovávajú a vyrábajú finálne produkty. Tak dokážu dohliadnuť na najvyššiu kvalitu zložiek a tiež procesu výroby.

Spoločnosť má tiež silnú sociálnu politiku a zamestnáva najmä ľudí z menšín, ktorým tak pomáha začleniť sa do spoločnosti a zarobiť si na živobytie.

Zakladateľka značky Vaselina Ralcheva rozpráva príbeh tejto rodinnej značky:

V roku 1999 som bola vydatá a mala som 2 deti. Učila som hudbu a môj manžel bol hasič. Chceli sme urobiť viac, urobiť zmenu a odlíšiť sa, ale nevedeli sme, čo je pre nás to pravé. Jedného dňa mi pri šoférovaní manžel z ničoho nič povedal: „Pestujme ruže a levanduľu“. Tradícia, na ktorú sa v našom rodnom meste dávno zabudlo. Bola som skutočne skeptická, ale z nejakého dôvodu som povedala „ÁNO“. Začínali sme ako absolútni amatéri, s finančnou pomocou od našich rodičov. Investovali sme do 4 veľkých záhrad a malej výrobnej haly. Onedlho som bola tehotná s tretím dieťaťom a skutočne sme sa báli, čo bude ďalej.

Do roku 2007 sme boli vo veľkej strate a skutočne sme sa báli. Stále si pamätám, ako sa ma moje 3. dieťa Elena raz spýtalo: „Budeme chudobní, ak si kúpim topánky?“. Vyrábali sme produkty úžasnej kvality, ale nemali sme pre nich na trhu miesto. Všetko sa to zmenilo v roku 2007, keď Bulharsko vstúpilo do EÚ a my sme konečne dokázali nájsť trh a odbyt pre naše produkty. Rok 2013 bol rokom, v ktorom sme boli konečne s peniazmi na našom bankovom účte po tom, ako sme začali podnikať 14 rokov predtým.

V roku 2019 môj syn prišiel s myšlienkou vytvoriť internetový obchod a ponúkať naše produkty online pod značkou InaEssentials. Z ničoho nič začali prichádzať objednávky a museli sme sa celá rodina spojiť. Rýchlo som prevzala administratívu, Elena a Mária sociálne siete a zákaznícku podporu a produkciu prevzal môj manžel Nikolaj. Rodinná firma v pravom slova zmysle.

Vďaka úspechom InaEssentials a úžasnej pozitívnej spätnej väzbe z celého miestneho trhu v Bulharsku a aj z iných trhov EÚ v roku 2020 mi bola udelená vôbec prvá cena „Organický farmár roka“, čo bolo pre mňa niečo obrovské, pretože som poznala všetko úsilie, bezsenné noci a obavy predchádzajúce tomuto momentu. Moment, v ktorom môžem so svojou rodinou vytvárať niečo krásne a podeliť sa o to s druhou rodinou – našimi zákazníkmi.

Od roku 2019 sa naša rodinná značka stále rozrastá. Teraz sme hrdí na to, že pôsobíme na 18 trhoch EÚ.

Ako matka troch detí viem, čo to znamená byť zodpovedná a starať sa… skutočne si dať na niečom záležať. Tak sa zodpovedne správam aj k našim kozmetickým produktom. Preto sme cyklus uzavreli. Všetky naše produkty sú vyrobené z našich polí, kde pestujeme ekologicky.

Naša úroda je spracovávaná našimi vernými pracovníkmi a finálne produkty sú takisto našou vlastnou výrobou. Tento uzavretý cyklus bol pre mňa nevyhnutnosťou, aby som mohla hrdo stáť za niečím, čo vidím od počiatku po konečný produkt. Niečo, čo môžem použiť i ja so svojou rodinou doma a ponúknuť to druhej rodine – našim úžasným klientom!

Náš rodinný podnik sa aktuálne viac ako desať rokov zaoberá ekologickým poľnohospodárstvom a spracovaním olejnín. Pestujeme organickú levanduľu, ruže, medovku, rumanček či šalviu.

Od roku 2002 má naša spoločnosť silnú sociálnu politiku. Prijímame predovšetkým rodiny z menšín. Takýmto spôsobom im poskytujeme šancu zarobiť si na živobytie. Od roku 2002 sme pomohli viac ako 150 rodinám stavať domy, stať sa súčasťou našej miestnej spoločnosti a posielať ich deti do školy. Stále si pamätám, ako som zvykla kontrolovať školské známky ich detí a dávala bonusy za dobré známky.

Cítime obrovskú vďaku, že ich máme. Väčšina rodín z menšín teraz pracuje v Španielsku, Portugalsku a Českej republike. Tu však máme svojich verných pracovníkov, ktorí nám každý deň pomáhajú budovať to, čo je dnes InaEssentials. Chceme o nich dať vedieť, pretože sú to ťažko pracujúci ľudia, ktorí zostávajú dôležitým jadrom našej spoločnosti.

Veríme v to, čo robíme, a sme si istí jednou vecou: že s láskavým prístupom k našim zákazníkom, s neustálym ľudským premýšľaním o nich a ich túžbach a s premýšľaním o tom, ako kedykoľvek reagovať na ich potreby, má InaEssentials potenciál stať sa niečím veľkým. Nech to bude akokoľvek skvelé, sľubujeme vám, že vždy budeme mať hodnoty malej rodinnej značky, čo je našou podstatou a dôvodom nášho úspechu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “InaEssentials
Hydrolina prírodná voda zo žihľavy 150 ml”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.