InaEssentials
Hydrolina organická ružová voda 150 ml

Organická ružová voda má tonizujúci, regeneračný a hydratačný účinok na všetky typy pleti a vlasov. Pôsobí proti starnutiu pokožky, stimuluje regeneráciu epidermálnych buniek.

  tonizuje a osviežuje pokožku, navracia jej prirodzené pH po čistení

  100% organická, BIO

  má hydratujúce účinky a zjemňuje pleť

  vhodná ako tonikum pre suchú, citlivú a zrelú pleť

Kvetinová voda je vhodná aj pre vegánov.

14,90 

InaEssentials
Hydrolina organická ružová voda 150 ml

14,90 

Kategórií:

Organická ružová voda Hydrolina značky InaEssentials

Organická ružová voda má tonizujúci, regeneračný a hydratačný účinok na všetky typy pleti a vlasov.

  • Pôsobí protizápalovo a hydratačne
  • Pôsobí proti starnutiu pokožky, stimuluje regeneráciu epidermálnych buniek
  • Dodáva vlasom dôležité živiny a pri každodennom používaní výrazne zlepšuje žiaru a prirodzený lesk
  • Skvelý koniec vašich každodenných čistiacich a osviežujúcich procedúr

Môžete ju použiť aj ako základ pred nanášaním krémov alebo ako osvieženie tváre.

Ružová voda je úplne prírodná a neškodná náhrada termálnej / micelárnej vody alebo tonika.

Unikátna vec na ružovej vode InaEssentials je to, že obsahuje do 0,1% ružového oleja – viac ako ktorákoľvek iná na trhu. Je to spôsobené skutočnosťou, že ružovú vodu získavajú destiláciou organického ružového oleja.

  • Vyrobená úplne prirodzeným spôsobom
  • 100% organická
  • Ruže pochádza priamo z organických polí rodinnej farmy
  • Organická ružová voda získaná destiláciou vodnej pary z ružových kvetov (Rosa damascena)

Použitie

Naneste ružovú vodu kedykoľvek počas dňa pomocou odličovacieho tampónu na tvár a krk, prípadne vlasy. Vodu po nanesení netreba zmývať.

Ružovú vodu môžete naniesť v malom množstve (cca 10 ml) aj na vlasy kedykoľvek počas dňa, či do suchých alebo mokrých vlasov, budú vyživené a lesklé.

Odporúčané je používanie hydratačného krému po aplikácií vody.

Pri pravidelnom používaní produkt vydrží 40 – 60 dní, čo je aj odporúčaná doba spotreby po otvorení balenia.

Usadeniny v produkte sú prirodzenou súčasťou a neznižujú jeho kvalitu ani účinky, naopak, potvrdzujú čisto prírodné zloženie. Takisto, zmena v aróme produktu sa líši od obdobia zberu a spracovania produktu, takže rôznorodosť jednotlivých balení je prirodzenosťou. Produkty sú pred odosielaním testované a schválené.

Produkty sú vhodné pre deti od 3 rokov, pri nižšom veku odporúčame konzultáciu s lekárom. Takisto môžu byť vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy, no opäť odporúčame konzultovať užívanie s lekárom, nakoľko on Váš stav pozná najlepšie.

TIP NA SKLADOVANIE: Bylinkové vody (hydroláty) spoločnosti InaEssentials sú čisto prírodné a organické produkty bez pridaných konzervantov. Aby sa ich liečivé vlastnosti zachovali dlhšiu dobu, mali by sa skladovať na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. V teplých dňoch ich dokonca odporúčame skladovať v chladničke, aby sa obmedzila tvorba mikroorganizmov.

Balenie: plastová fľaška.

Objem ružovej vody je 150 ml.

Zloženie

INCI: Rosa Damascena Flower Water

Vlastnosti

Značka InaEssentials
Veľkosť balenia 150 ml
Pôvod Bulharsko
Vlastnosti BIO, organická, netestovaná na zvieratách, vegan
Použitie Na pleť, telo, do kúpeľa, do domácnosti
Typ pokožky Normálna, suchá, citlivá, zrelá
Vôňa Kvetinová
Účinky Tonizácia a osvieženie pleti, navrátenie prirodzeného pH, výborná hydratácia, odstránenie kruhov pod očami, protizápalové účinky, pomoc pri odstránení zápachu z úst, zamedzenie tvorby vrások, regenerácia pleti, upokojenie pri prehriatí pokožky, harmonizácia psychiky

O značke InaEssentials

Bulharská rodinná značka InaEssentials vyrába organické kvetinové vody. Rastliny na výrobu týchto produktov si pestujú sami na vlastnej farme, kde dodržujú zásady ekologického a organického pestovania. Tiež tieto rastliny sami spracovávajú a vyrábajú finálne produkty. Tak dokážu dohliadnuť na najvyššiu kvalitu zložiek a tiež procesu výroby.

Spoločnosť má tiež silnú sociálnu politiku a zamestnáva najmä ľudí z menšín, ktorým tak pomáha začleniť sa do spoločnosti a zarobiť si na živobytie.

Zakladateľka značky Vaselina Ralcheva rozpráva príbeh tejto rodinnej značky:

V roku 1999 som bola vydatá a mala som 2 deti. Učila som hudbu a môj manžel bol hasič. Chceli sme urobiť viac, urobiť zmenu a odlíšiť sa, ale nevedeli sme, čo je pre nás to pravé. Jedného dňa mi pri šoférovaní manžel z ničoho nič povedal: „Pestujme ruže a levanduľu“. Tradícia, na ktorú sa v našom rodnom meste dávno zabudlo. Bola som skutočne skeptická, ale z nejakého dôvodu som povedala „ÁNO“. Začínali sme ako absolútni amatéri, s finančnou pomocou od našich rodičov. Investovali sme do 4 veľkých záhrad a malej výrobnej haly. Onedlho som bola tehotná s tretím dieťaťom a skutočne sme sa báli, čo bude ďalej.

Do roku 2007 sme boli vo veľkej strate a skutočne sme sa báli. Stále si pamätám, ako sa ma moje 3. dieťa Elena raz spýtalo: „Budeme chudobní, ak si kúpim topánky?“. Vyrábali sme produkty úžasnej kvality, ale nemali sme pre nich na trhu miesto. Všetko sa to zmenilo v roku 2007, keď Bulharsko vstúpilo do EÚ a my sme konečne dokázali nájsť trh a odbyt pre naše produkty. Rok 2013 bol rokom, v ktorom sme boli konečne s peniazmi na našom bankovom účte po tom, ako sme začali podnikať 14 rokov predtým.

V roku 2019 môj syn prišiel s myšlienkou vytvoriť internetový obchod a ponúkať naše produkty online pod značkou InaEssentials. Z ničoho nič začali prichádzať objednávky a museli sme sa celá rodina spojiť. Rýchlo som prevzala administratívu, Elena a Mária sociálne siete a zákaznícku podporu a produkciu prevzal môj manžel Nikolaj. Rodinná firma v pravom slova zmysle.

Vďaka úspechom InaEssentials a úžasnej pozitívnej spätnej väzbe z celého miestneho trhu v Bulharsku a aj z iných trhov EÚ v roku 2020 mi bola udelená vôbec prvá cena „Organický farmár roka“, čo bolo pre mňa niečo obrovské, pretože som poznala všetko úsilie, bezsenné noci a obavy predchádzajúce tomuto momentu. Moment, v ktorom môžem so svojou rodinou vytvárať niečo krásne a podeliť sa o to s druhou rodinou – našimi zákazníkmi.

Od roku 2019 sa naša rodinná značka stále rozrastá. Teraz sme hrdí na to, že pôsobíme na 18 trhoch EÚ.

Ako matka troch detí viem, čo to znamená byť zodpovedná a starať sa… skutočne si dať na niečom záležať. Tak sa zodpovedne správam aj k našim kozmetickým produktom. Preto sme cyklus uzavreli. Všetky naše produkty sú vyrobené z našich polí, kde pestujeme ekologicky.

Naša úroda je spracovávaná našimi vernými pracovníkmi a finálne produkty sú takisto našou vlastnou výrobou. Tento uzavretý cyklus bol pre mňa nevyhnutnosťou, aby som mohla hrdo stáť za niečím, čo vidím od počiatku po konečný produkt. Niečo, čo môžem použiť i ja so svojou rodinou doma a ponúknuť to druhej rodine – našim úžasným klientom!

Náš rodinný podnik sa aktuálne viac ako desať rokov zaoberá ekologickým poľnohospodárstvom a spracovaním olejnín. Pestujeme organickú levanduľu, ruže, medovku, rumanček či šalviu.

Od roku 2002 má naša spoločnosť silnú sociálnu politiku. Prijímame predovšetkým rodiny z menšín. Takýmto spôsobom im poskytujeme šancu zarobiť si na živobytie. Od roku 2002 sme pomohli viac ako 150 rodinám stavať domy, stať sa súčasťou našej miestnej spoločnosti a posielať ich deti do školy. Stále si pamätám, ako som zvykla kontrolovať školské známky ich detí a dávala bonusy za dobré známky.

Cítime obrovskú vďaku, že ich máme. Väčšina rodín z menšín teraz pracuje v Španielsku, Portugalsku a Českej republike. Tu však máme svojich verných pracovníkov, ktorí nám každý deň pomáhajú budovať to, čo je dnes InaEssentials. Chceme o nich dať vedieť, pretože sú to ťažko pracujúci ľudia, ktorí zostávajú dôležitým jadrom našej spoločnosti.

Veríme v to, čo robíme, a sme si istí jednou vecou: že s láskavým prístupom k našim zákazníkom, s neustálym ľudským premýšľaním o nich a ich túžbach a s premýšľaním o tom, ako kedykoľvek reagovať na ich potreby, má InaEssentials potenciál stať sa niečím veľkým. Nech to bude akokoľvek skvelé, sľubujeme vám, že vždy budeme mať hodnoty malej rodinnej značky, čo je našou podstatou a dôvodom nášho úspechu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “InaEssentials
Hydrolina organická ružová voda 150 ml”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.