Dr. Feelgood
Šípkový olej BIO, RAW 100 ml

BIO RAW Šípkový olej lisovaný za studena výrazne redukuje strie, jazvy po operáciách, akné a popáleninách. Zvyšuje bunkovú regeneráciu, účinne pomáha nahradiť zjazvené tkanivo normálnou , zdravou pleťou. Je účinný aj na keloidné jazvy.

 redukuje jazvy po akné, popáleninách, operáciách a strie

 má regeneračné vlastnosti

 zmierňuje vrásky a predčasné starnutie pleti, vyhladzuje a spevňuje pleť

 mimoriadne účinný aj proti pigmentovým škvrnám

Šípkový olej je vhodný aj pre vegánov.

14,50 

dr. feelgood sipkovy olej bio raw prirodno
Dr. Feelgood
Šípkový olej BIO, RAW 100 ml

14,50 

Šípkový olej BIO, RAW značky Dr. Feelgood

BIO RAW Šípkový olej Dr. Feelgood, lisovaný za studena.

Šípkový olej výrazne redukuje strie, jazvy po operáciách, akné a popáleninách. Zvyšuje bunkovú regeneráciu, výrazne pomáha nahradiť zjazvené tkanivo normálnou , zdravou pleťou. Je účinný aj na keloidné jazvy.

Šípkový olej mení samotnú štruktúru pleti, ale tiež zlepšuje jej farbu, pružnosť a jas. Zmierňuje tiež vrásky a predčasné starnutie pleti,vyhladí a spevní pleť.
Je jedným z najúčinnejších olejov proti pigmentovým škvrnám.

Pomáha hojiť popáleniny, odporúčame do šípkového oleja pridať aj esenciálny olej z levandule úzkolistej.

V roku 1983 výskumom na univerzite v Santiagu na 180 ľuďoch s veľkými poškodeniami kože, ako výrazné jazvy po úrazoch a operáciách, jazvy po akné, hlboké vrásky, poškodenie UV žiarením, radiáciou, jazvy po popáleninách, predčasné starnutie pokožky, dermatitídy a iné poškodenia kože.

V týchto testoch bolo dokázané, že šípkový olej je prekvapujúco účinný. Výrazne redukuje jazvy, vrásky, pôsobí proti starnutiu pleti. Efektívne regeneruje pokožku a navracia jej pôvodnú farbu a jas. Ďalšia významná štúdia bola robená v roku 1988 na ženách vo veku medzi 25 -35 rokov. Všetky vykazovali známky predčasného starnutia pleti (vrásky, pigmentové škvrny, strata jasu a pod.). Po 4 mesiacoch každodenného používania šípkového oleja vrásky a škvrny úplne zmizli, alebo boli výrazne redukované.

Práve preto sa šípkový olej stáva súčasťou drahých krémov proti vráskam a je často vyžívaný aj kozmetickej a lekárskej praxi.

Je veľmi vhodný aj pre tehotné ženy a bábätká.

Použitie

Na vyčistenú a navlhčenú pleť (použiť môžete kvetinovú vodu podľa typu vašej pleti) naneste pár kvapiek oleja a jemne vmasírujte. Zamerajte sa na oblasti s jazvami po akné, vráskami či pigmentovými škvrnami.

Pre redukciu jaziev na tele aplikujte každodenne šípkový olej na postihnuté miesto.

Pre zachovanie kvality skladujte repelent na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Balenie: Tmavá sklenená fľaša s pipetkou pre jednoduché dávkovanie a zachovanie vlastností oleja.

Objem šípkového oleja BIO, RAW je 100 ml.

Zloženie šípkového oleja BIO, RAW

INCI: Rosa Rubiginosa Seed Oil

Krajina pôvodu: Chile

Vlastnosti

Značka Dr. Feelgood
Veľkosť balenia 100 ml
Pôvod Peru
Vlastnosti BIO, RAW za studena lisovaný, vegan
Vôňa Jemná
Použitie Na pleť a telo
Typ pokožky Všetky typy pokožky s jazvami rôznych typov, predčasne starnúca pleť
Účinky Redukcia jaziev po akné, popáleninách, operáciách, redukcia strií, vrások, pigmentových škvŕn, pôsobenie proti predčasnému starnutiu pleti, navrátenie štruktúry pleti, zlepšenie jej farby a pružnosti, vyhladenie a spevnenie pleti

O značke Dr. Feelgood

Dr. Feelgood už roky prináša na slovenský trh rastlinné oleje špičkovej kvality, tú najlepšiu prírodnú kozmetiku, aromaterapiu a byliny čínskej medicíny. Už v roku 2006 otvorili predajňu v Bratislave, v ktorej ponuke boli mydlá, krémy, výrobky so soľou z Mŕtveho mora, bylinné masti a podobne.

Potrebovali kvalitné základy pre miešanie krémov a bylinných macerátov a tak sa začali zaoberať aj dovozom a predajom rastlinných olejov, lebo už aj samotný nosný olej je veľmi dôležitý – oveľa dôležitejší ako sme si dovtedy mysleli.

Časom sa začali viac a viac sústreďovať na čisté prírodné oleje a to pod značkou Dr. Feelgood.

Dr. Feelgood = Prírodné produkty v čo najčistejšej a najvyššej kvalite ako sa dá.

Medzitým sa firma rozrástla o viacerých nadšencov a tak začali skúmať liečivé a omladzujúce vlastnosti rastlinných olejov a zistili, že ich benefity sú fantastické. Ochotne tieto účinky testovali ich rodiny, kamaráti a ich kamaráti a na základe nazbieraných vedomostí dnes vyberajú do svojej ponuky len to, čo skutočne funguje.

Následne vybudovali vlastnú výrobňu, kde výrobky vyvíjajú a testujú. Hľadajú tie najlepšie suroviny, miešajú, dlhodobo testujú, opravujú a opäť testujú. Produkt je hotový až vtedy, keď sú s ním spokojní nielen v spoločnosti Dr. Feelgood, ale odsúhlasili ich ale aj ich rodiny a priatelia. To oni sú ich najprísnejšími kritikmi a kontrolórmi. Až potom odovzdajú produkty na oficiálne schvaľovanie a certifikáciu.

Pri výbere dodávateľov sa v spoločnosti Dr. Feelgood orientujú hlavne podľa kvality ich produktov (v tom sú nekompromisní) a samozrejme sa snažia prinášať produkty za čo najlepšiu cenu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dr. Feelgood
Šípkový olej BIO, RAW 100 ml”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.