Chistee
Hand Wash Lavender

Hand Wash Lavender je 100 % prírodné mydlo na ruky s upokojujúcou vôňou levandule. Obsahuje rastlinné oleje známe svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Účinne odstraňuje mastnotu a rôzne druhy mikroorganizmov.

Koncentrát 3 l je dostupný v kamennom obchode.

  kombinácia prírodných výťažkov účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty a baktérie z rúk

  jemné k pokožke rúk

  nezaťažuje prírodnu

  antibakteriálne účinky

44,00 99,00 

chistee hand wash lavender pridodne mydlo na ruky antibakterialne dezinfekcne prirodne
Chistee
Hand Wash Lavender

Nechajte sa informovať, keď bude tovar opäť dostupný.

Kategórie:

Mydlo na ruky Hand Wash Lavender značky Chistee

Mydlo na ruky Hand Wash Lavender je 100 % prírodná jemná čistiaca zmes pre bezpečné a zdravé ruky.

Hand Wash Lavender je jedinečná zmes prírodných výťažkov na umývanie rúk. Obsahuje rastlinné oleje známe svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Veľmi účinne odstraňuje mastnotu a mikrobiálne znečistenie. Zároveň je Chistee, čiže 100 % prírodný, 100 % rozložiteľný a citlivý k vašej pokožke.

Hand Wash Lavender má upokojujúcu vôňu levandule.

Použitie

Naneste malé množstvo prírodného mydla na ruky, poriadne si ich umyte a opláchnite vodou.

100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé.

Odporúčané riedenie prírodného koncentrátu na umývanie rúk Hand Wash: Pri použití v spreji alebo v dávkovači peny (speňovač/foamer) môžete prostriedok riediť s vodou v pomere 1 : 3 až 1 : 20.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

V prípade kontaktu prostriedku s očami, vypláchnite oči vodou. Chráňte pred mrazom.

Objem: 3 l / 5 l / 10 l

Zloženie mydla na ruky Hand Wash Lavende

Agua, cocos nucifera oil, olea europaea fruit oil, argania spinosa kernel oil, cannabis sativa seed oil, sea salt, linum usitatissimum seed oil, lavandula angustifolia oil, citronellol, mentha piperita oil, juniperus virginiana oil, cymbopogon schoenanthus oil, allium sativum bulb oil, alcohol, geraniol, limonene, origanum majorana leal oil, aniba rosaeodora wood oil.

Vlastnosti

Značka Chistee
Veľkosť balenia 1060 ml
Pôvod Slovenská republika
Vlastnosti Prírodný, bez syntetických parfumov, antibakteriálny
Vôňa Levanduľová
Použitie Na ruky
Účinky Účinne odstraňuje mastnotu, nečistoty, baktérie a mikroorganizmy z rúk

O značke CHISTEE

Za značkou CHISTEE, ktorá vznikla v roku 2018, stojí Peter Faltus. Táto značka má spoločne so značkou MALINNA° Dominiky Doniga jedného “otca” Jaroslava Stráňavského, ktorého firma Juveril zabezpečuje vývoj a výrobu základných substrátov pre ich produkty.

Pre vývoj čistiacich prostriedkov značky CHISTEE boli kľúčovými prvkami inšpirácia a prístup pri spracovávaní rastlinných olejov v USA. Proces výroby čistiacich prostriedkov je jedinečný. Nie je patentovateľný a momentálne je predmetom výrobného tajomstva. Ide o unikátnu metódu spracovania rastlinných olejov, ktorá ma presné procesy vykonávané za špecifických podmienok. Táto metóda vznikla na základe vlastného 9-ročného výskumu v spolupráci so špičkovými vedecko-výskumnými inštitúciami zo Slovenska, Európy a USA. Rastlinné oleje spracované do čistiacich prostriedkov CHISTEE pochádzajú najmä z Európy, vzhľadom na kvalitatívne požiadavky sa však nevyhnú ani spolupráci s výrobcami z Ázie a Afriky, do budúcnosti by nezavrhoval ani oleje priamo zo Slovenska, ak by mali dostatočnú pridanú hodnotu a väčšie množstvá.

Výskum a inovácie pri spracovaní rastlinných olejov so zreteľom na zdravie ľudí, ich okolia a tiež ochranu životného prostredia priniesli nové možnosti čistenia. V CHISTEE namiešali jedinečný mix prírodných látok a odomkli ich silu. Už žiaden kompromis medzi účinným čistením a vašim zdravím či životným prostredím. Vyvinuli unikátnu prírodnú zmes na báze rastlinných olejov. Jednotlivé zloženia prostriedkov nájdete v detaile produktu. Všetky produkty CHISTEE majú silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Unikátna kombinácia prírodných výťažkov preniká hlbšie do povrchu a zanecháva ho čistý a bezpečný. Produkty CHISTEE sú neustále vyvíjané a testované. Merania opakovane potvrdzujú antibakteriálne a dezinfekčné účinky čistiacich prostriedkov ako aj ich schopnosť odstraňovať bielkovinové a mikrobiálne znečistenie. Spoločnosť CHISTEE testuje aj rôzne spôsoby riedenia a použitia či rozložiteľnosť prostriedkov v prírode. Viac o testovaní produktov si môžete pozrieť na stránke o testovaní produktov.

Produkty CHISTEE účinne odstraňujú mastnotu, nečistoty a mikroorganizmy z rôznych typov materiálov, čo ich predurčuje na širokú škálu použitia.

Produkty CHISTEE sú 100% rozložiteľné a nezaťažujú vodu, pôdu ani vaše okolie.

Zdroje: Forbes, Chistee

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chistee
Hand Wash Lavender”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.