Híling
Riasenka Sen 7 g

Prírodná riasenka Sen od slovenskej značky Híling zdravá krása. Je ručne vyrábaná z čisto prírodných ingrediencií. Táto riasenka je zero waste, teda bez odpadu, keďže celý jej obal je recyklovateľný alebo kompostovateľný.

  môže sa použiť aj ako očná linka

  obsahuje len prírodné ingrediencie

  má čiernu farbu

  nie je vodeodolná

Prírodná riasenka je vhodná aj pre vegánov.

8,20 

hiling riasenka sen tuha zero waste riasenka prirodna riasenka prirodno
Híling
Riasenka Sen 7 g

8,20 

Kategórií:

Riasenka Sen značky Híling

Prírodná riasenka Sen od slovenskej značky Híling zdravá krása je ručne vyrábaná z čisto prírodných ingrediencií. Táto riasenka je zero waste, teda bez odpadu, keďže celý jej obal je recyklovateľný alebo kompostovateľný. Pretože slow beauty, pomalá krása, je jednoducho láska. Za voľbu udržateľnej kozmetiky Vám bude vďačné nielen vaše telo, ale aj naša zem.

Ako používať prírodnú riasenku Sen Híling

Možno Vám bude chvíľu trvať, kým si na túto netradičnú riasenku zvyknete. Niektorým ženám aplikácia zo začiatku nejde, iným zas hneď na prvý raz. Ide o zvyk.

Túto prírodnú riasenku od Híling môžete používať dvoma spôsobmi:

Z riasenky Sen môžete jednoducho spraviť s olejom náplň do svojej starej minutej tuby od maskary.

Stačí si z riasenky Sen troška odobrať, pridať 1 – 2 kvapky oleja (použiť môžete olivový, kokosový, jojobový, argánový olej alebo bambucké maslo). Nechajte riasenku cez noc zmiešanú s olejom, aby sa zložky prepojili a môžete nanášať. Takto rozrobenú prírodnú riasenku môžete používať aj týždeň, dva. Potom treba vždy obal dobre umyť poprípade sterilizovať.

Príliš veľké množstvo oleja môže spôsobiť rozmazávanie riasenky. V tomto prípade stačí do zmesi pridať viac z tuhej riasenky Sen a problém sa vyrieši.

Druhým spôsobom je rozrábanie prírodnej riasenky s vodou.

Ak sa prírodná riasenka nanáša týmto spôsobom, menej sa otláča pod riasami. Namočíte si kefku do vody a v riasenke miešaním spravíte úplne jemnú “kašičku”. Kefku obalíte tomtov hmotou. Asi prvé 4 razy sa môže droliť, pretože sa potrebujete dostať pod povrch hornej tuhej vrstvy. Akonáhle si riasenku Sen už takto zapracujete, ide to rýchlo a ľahko.

Riasenku odporúčame aplikovať v dvoch vrstvách, aby sa pekne celé riasy zafarbili na intenzívnu čiernu farbu.

Riasenku Sen od Híling môžete použiť aj ako očnú linku, takže je to produkt 2v1.

Prírodná zero waste Riasenka Sen obsahuje

Aktívne čierne uhlie zmierňuje mastenie pokožky a odstraňuje z nej nečistoty. Riasenka Sen má vďaka nemu intenzívnu čiernu farbu, ktorú prepožičia aj vašim riasam.

Bambucké maslo regeneruje a omladzuje pokožku a zjednocuje farebný tón pokožky. Prispieva aj k redukcii vrások a tmavých škvŕn na pokožke. V zime výborne hydratuje pery, pokožku rúk a tváre.

Ricínový olej je olej veľmi svetlej zlatavej farby. Pomáha ostatným olejom ľahšie sa vstrebať do pokožky. Je doslova úľavou pre suchú, podráždenú a citlivú pokožku. Má blahodarné účinky na vlasy, nechty a riasy, keďže ich spevňuje a podporuje ich rast.

Bentonitový íl je veľmi bohatý na minerálne látky, má detoxikačné vlastnosti. Bentonit použitý v riasenke sen od Híling pochádza z USA a má certifikát o čistote.

Balenie: Kovová nádobka s vysúvacím vrchnákom zabalená v papierovom návode na použitie. Oba materiály sú recyklovateľné.

Riasenku sen od Híling skladujte pre zachovanie kvality na chladnom mieste bez priamych slnečných lúčov.

Hmotnosť prírodnej riasenky Sen je 7 g.

Zloženie prírodnej riasenky Sen

Čierne aktívne uhlie, bambucké maslo, ricínový olej, Bentonitový íl

Vlastnosti

Značka Híling
Veľkosť balenia 7 g
Pôvod Slovensko
Vlastnosti Prírodná, ručne vyrobená, netestovaná na zvieratách, vegan
Vôňa Jemná
Použitie Na riasy a ako očná linka
Účinky Nafarbenie rias na sýtu čiernu farbu

O značke Híling

Híling – zdravá krása je slovenská značka prírodnej kozmetiky za ktorou stojí Janka Havrila.

Vyrábanie prvých mastičiek nastalo v období hľadania jej vlastnej životnej cesty v tomto rýchlom svete. A keďže pri veľkej rýchlosti nastáva často spomalenie, trvalo jej veľmi dlho kým som nazbierala prvé bylinky do prvej mastičky. A takto sa začala vyvíjať alchýmia v jej rukách.

Skúšanie, miešanie, voňanie, testovanie, cítenie, toto všetko sa vytváralo pokusom a omylom, radosťou ale aj sklamaním. Až raz počas tuhej zimy, keď bylinky zaliezli do teplej zeme a Janka nemala z čoho vyrábať, napadlo ju ponoriť sa hlbšie do alchýmie mastičiek a inej prírodnej kozmetiky. Emulzie, pokusy, teória ale aj prax s deťmi počas “vyučovania”.

A kde sa to všetko odohráva?

Táto vášeň sa v Janke zrodila v srdci Banskej Štiavnice, v krátery plnom magickej energie. V tomto meste má každá budova svoje čaro a svoju históriu. Práve preto si vybrala dielničku, ktorá sa nachádza v historickom centre mesta, na skok od tajchu/jazera Vodárenská alebo od prenádherného výhľadu na Tatry z Glanzenbergu. Vyrábať v čistom priestore plnom čara krajiny a mesta je pridaná hodnota nielen pre Janku, ale aj pre kozmetiku, ktorá v ňom vzniká.

Značka Híling je známa najmä svojimi ikonickými produktami dekoratívnej kozmetiky ako tuhá riasenka Sen alebo prírodné očné tiene.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Híling
Riasenka Sen 7 g”

Web prirodno.sk používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.